Filtry absolutne EPA, HEPA i ULPA

 • Moduł CRM HEPA

  Uniwersalny filtr końcowy dla czystych pomieszczeń (tzw. Clean Rooms) idealny dla zastosowań w przemyśle elektronicznym, farmaceutycznym i chemicznym.

 • Filtr HEPA FP

  Ultrafiltry FP służą do odfiltrowywania zanieczyszczeń powietrza takich jak drobny pył, dym, para, sadza, pyłki, bakterie i tego względu są idealne jako filtry końcowe lub jako filtry wstępnego oczyszczania dla filtrów ULPA w instalacjach klimatyzacyjnych.

 • Filtr HEPA PL

  Ultrafiltr PL - Kompaktowe rozwiązanie dla uzyskania wysokiej czystości powietrza.

 • Filtr HEPA FP-P-HT

  Filtry FP-P-HT służą do odfiltrowywania zanieczyszczeń powietrza, takich jak drobne pyły, dym, pary, sadza, pyłki, bakterie, etc. i z tego względu są idealnie odpowiednie do stosowania jako filtry końcowe lub jako filtry wstępnego czyszczenia dla filtrów HEPA lub ULPA w instalacjach klimatyzacyjnych.

 • Filtr HEPA N

  Filtry przeznaczone są do odfiltrowywania cząsteczek zawieszonych, w systemach doprowadzania i wyprowadzania powietrza w przemyśle, w zastosowaniach czystych pomieszczeń (tzw. Clean Rooms), w instalacjach medycznych i nuklearnych.

 • Filtr HEPA P

  Ultrafiltr P - Ekonomiczne rozwiązanie dla uzyskania czystego powietrza.

 • Filtr HEPA PB i V

  Ultrafiltry typu PB służą są do odfiltrowywania zawieszonych cząsteczek typu bakterii, wirusów, sadzy, pyłów, etc. Filtry te przeznaczone są do stosowania w systemach doprowadzania i wyprowadzania powietrza lub w instalacjach czystych pomieszczeń (tzw. Clean Rooms) w przemyśle nuklearnym, elektronicznym, optycznym, medycznym lub chemicznym.

  Ultrafiltry typu PB można łączyć w wiele jednostek dla dostosowania do większości zastosowań, w szczególności przy ograniczonej dostępnej przestrzeni.

 • Filtr HEPA Micro-P

  Filtry Micro-P zawdzięczają swoją doskonałą wydajność oczyszczania powietrza zaawansowanemu projektowi. Wysokiej jakości ściany boczne z płyty wiórowej o średniej gęstości (MDF) zapewniają bezproblemowy montaż, natomiast sztywne medium filtrujące w miniplisach zapewnia wysoką wydajność filtracji cząstek przy najniższym możliwym oporze powietrza. Filtry Micro-P sklasyfikowane są według EN1822 jako H13 i H14.

 • Filtr HEPA CR

  Ultrafiltry CR przeznaczone są dla zastosowań w miejscach, w których wymagane są wysokie poziomy czystości powietrza. Filtry te są przede wszystkim filtrami wlotowymi przeznaczonymi dla przemieszczania z małą turbulencją („warstwową”), dla sufitów w czystych pomieszczeniach (tzw. Clean Rooms) i czystych stanowisk pracy. Typowymi zastosowaniami tych filtrów są zastosowania w mikroelektronice, produkcji półprzewodników, medycynie, chemii, farmacji, mikrobiologii, produkcji klisz i taśm magnetycznych, dysków kompaktowych, laboratoriach i w przemyśle spożywczym.

 • Filtr ULPA CR

  Filtry przeznaczone są do stosowania w sufitach czystych pomieszczeń (tzw. Clean Rooms), na stołach warsztatowych, zespołach filtr-wentylator i urządzeniach technologicznych w mikroelektronice i w innych przemysłach.